Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Redmi Go

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Redmi Go - niezawodna ochrona ekranu

Posiadasz telefon Xiaomi Redmi Go? Sprawdź ofertę dodatków do tego smartfona na etuo.pl. Mamy na przykład wysokiej jakości szkła i folie na telefon, jak i hybrydy, folie do docięcia oraz specjalne zabezpieczenia na aparaty fotograficzne. Dodatki są lekkie, ale wytrzymałe - oraz zawsze dostosowane do wymiarów konkretnego modelu. Mają też wycięcia na ważne komponenty, na przykład na przednie kamerki. Wszystkie szkła i folie ochronne są zupełnie przezroczyste, a zatem nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu. Niezmienna jest także czułość telefonu na dotyk użytkownika.

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Redmi Go

Ekrany dzisiejszych telefonów są delikatne, a naprawy oraz ubezpieczenia - zwykle bardzo drogie. Lepiej więc zawczasu zabezpieczyć swoje urządzenie. Największą ochronę zapewniają szkła hartowane. Ich posiadanie minimalizuje na przykład ryzyko stłuczenia matrycy. Folie poliwęglanowe z kolei zabezpieczają przed mniejszymi rysami czy otarciami. Zarówno szkła ochronne, jak i folie chronią również przed brudem i masują te już występujące, mniejsze uszkodzenia. Proponujemy także hybrydy. To połączenie folii ochronnej oraz szkła. Takie dodatki są jednocześnie trwałe, ale i elastyczne. Interesującą propozycją są także specjalne zabezpieczenia na aparaty fotograficzne. O tym warto pomyśleć, bo ten element smartfonów rzadko jest odpowiednio zabezpieczony. A jego naprawa bywa jeszcze bardziej skomplikowana niż wymiana ekranu w telefonie.

Xiaomi Redmi Go - specyfikacja modelu

Xiaomi Redmi Go to budżetowy smartfon, który jest jednak ciekawie zaprojektowany i ma wszystkie niezbędne funkcje. Zastosowano system Android Oreo Go oraz procesor Qualcomm Snapdragon 425 z zegarem 1.40 GHz. Ma 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 8 GB pamięci na dane. Można jednak ją rozszerzyć do 128 GB za pomocą kart microSD. W modelu zainstalowano 5-calowy wyświetlacz TFT, który zapewnia rozdzielczość 720 na 1280 pikseli. Smartfon ma funkcję dual SIM, główny aparat z matrycą 8 Mpix oraz kamerkę do zdjęć typu "selfie" z matrycą 5 Mpix. Wyróżnia się dość trwała bateria typu Li-Ion o pojemności 3000 mAh.