Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Redmi K30

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu Xiaomi Redmi K30

Szukasz zabezpieczenia na ekran do modelu Xiaomi Redmi K30? Sprawdź naszą ofertę na etuo.pl! Mamy zarówno szkła ochronne na ekran, folie poliwęglanowe, jak i hybrydy. Możesz zamówić też u nas specjalne osłonki na tylny aparat fotograficzny. Wszystkie nasze akcesoria są wykonane z wysokiej jakości materiałów i mają starannie dobrane rozmiary - tak, aby doskonale pasowały do każdego konkretnego modelu. Wszystkie nasze szkła i folie na ekran telefonu są zupełnie przezroczyste, więc nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu. Akcesoria nie zaburzają też funkcji dotykowych ekranu.

Xiaomi Redmi K30 – zalety ochrony ekranu

Dlaczego warto dobrać folie ochronne bądź szkła hartowane na telefon do modelu Xiaomi Redmi K30? Ten model, podobnie jak inne smartfony, ma dość delikatne przednie komponenty. Dlatego warto je zabezpieczyć. Folie ochronne pomogą uchronić przed rysami, otarciami czy zabrudzeniami. Szkła z kolei również zminimalizują ryzyko stłuczenia matrycy - na przykład w sytuacji, gdyby smartfon upadł nagle na ziemię. Hybrydy, inaczej folio-szkła łączą natomiast zalety obu rozwiązań. Dobrze też pomyśleć o mniejszych szkłach na aparat fotograficzny. Ten element smartfona jest również narażony na zniszczenia, a naprawy są w tym przypadku dość skomplikowane. Lepiej więc zawczasu kupić nieduże szkło czy folie na tylny aparat.

Specyfikacja Xiaomi Redmi K30

Xiaomi Redmi K30 to kolejny model tej chińskiej firmy, który jest z jednej strony zaawansowany od strony technicznej, ale z drugiej - dość przystępny cenowo. K30 ma ekran LCD o przekątnej 6,67 cala i rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli. Działa na systemie Android 10 z nakładką MIUI 10 oraz na procesorze Snapdragon 765G. Pamięć wewnętrzna, w zależności od konkretnej wersji, wynosi od 64 do nawet 256 GB, a można ją jeszcze dodatkowo rozszerzyć dzięki kartom pamięci. Pamięć operacyjna to z kolei 6 lub 8 GB RAM. Model ma też oczywiście zestaw aparatów, z których główna kamerka ma matrycę 64 Mpix. Jest też zainstalowany przedni aparat do zdjęć typu "selfie" z matrycą o rozdzielczości 20 Mpix.