Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Redmi Note 10

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Redmi Note 10 – cienkie i elastyczne folie poliwęglanowe

Jeśli chcesz zabezpieczyć ekran swojego Xiaomi Redmi Note 10 poprzez niewidoczne dla oczu akcesorium, zainteresować mogą Cię dostępne w naszej ofercie folie ochronne. Cienka i elastyczna osłonka na ekran dokładnie przylega do wyświetlacza dzięki swoim właściwościom elektrostatycznym. Ponieważ nie korzysta z kleju, nie zostawia trwałych śladów na wyświetlaczu. Folie poliwęglanowe skutecznie zabezpieczają ekran smartfona przed otarciami, zarysowaniami i zabrudzeniami. Bezproblemowo nadają się do samodzielnej aplikacji, przez długi czas nie wymagając wymiany na nową osłonkę. Jeśli ekran Twojego smartfona posiada już drobne zarysowania, folie ochronne mogą skutecznie je zamaskować.

Solidne szkła hartowane na ekran Xiaomi Redmi Note 10

Aby zabezpieczyć ekran Xiaomi Redmi Note 10 przed pęknięciami oraz stłuczeniami, najlepiej stosować szkła ochronne. Solidne szkła hartowane o grubości 0,33 mm i twardości 9H w skali Mohsa najskuteczniej minimalizują ryzyko stłuczenia szybki ekranowej na skutek uderzenia lub upadku smartfona. Wynika to z ich wysokich właściwości amortyzacyjnych. Szkła ochronne pochłaniają energię z upadku – same mogą pęknąć, ale uchronią ekran. Wymiana szkła hartowanego na nowe stanowi bowiem znacznie mniejszy wydatek niż naprawa wyświetlacza. Co ważne, szkła ochronne nie mają wpływu na jakość obrazu czy precyzję obsługi ekranu dotykowego. W naszej ofercie znajdziesz warianty zarówno klejowe, jak i elektrostatyczne.

Charakterystyka Xiaomi Redmi Note 10

Xiaomi Redmi Note 10 dysponuje wysokiej jakości ekranem klasy AMOLED o przekątnej 6,47 cala. Wyświetla obraz w jakości Full HD+ i zintegrowano z nim precyzyjny czytnik linii papilarnych. Pamięć wewnętrzna smartfona wynosi 128 GB, a pamięć RAM 6 GB. Bateria o pojemności 5260 mAh obsługuje szybkie ładowanie o mocy 30W. Z tyłu obudowy mieści się poczwórny aparat fotograficzny z główną matrycą o oszałamiającej wielkości 108 Mpx. Aparat składa się z obiektywu standardowego, szerokokątnego, portretowego, macro i teleobiektywu. Przedni aparat portretowy ma matrycę 32 Mpx. Za pomocą wbudowanego modułu NFC można płacić zbliżeniowo.