Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Redmi Note 7 Pro - niezawodna ochrona ekranu

Oferta etuo.pl to szeroki wybór produktów ochronnych na wyświetlacz smartfona Xiaomi Redmi Note 7 Pro . W asortymencie sklepu znalazły się szkła i folie na ekran telefonu pochodzące od renomowanych producentów, wytrzymałe i proporcją idealnie dopasowane do dedykowanego smartfona. Ochronki posiadają wycięcia na najważniejsze komponenty frontu telefonu, jak głośnik czy przycisk sterujący. Są przeźroczyste, eleganckie, nie wpływają na wygląd smartfona i pozwalają na wygodne korzystanie z wszystkich jego funkcji. W ofercie znajdziesz wyjątkowo trwałe, odporne na zarysowania i pęknięcia szkła hartowane, praktyczne, kryjące rysy i zabezpieczające przed dalszymi uszkodzeniami folie poliwęglanowe, a także produkty hybrydowe które łączą wytrzymałość i trwałość szkła i elastyczność oraz łatwość montażu oferowaną przez folie ochronne.

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Redmi Note 7 Pro

Dlaczego warto chronić ekran smartfona? Podobnie jak oryginalna obudowa ekran jest narażony na zabrudzenia i zarysowania. Jest jednak znacznie bardziej wrażliwy, a jego roztrzaskanie grozi całkowitym uszkodzeniem funkcjonalności smartfona, np. utraceniem możliwości sterowania dotykowego. Dlatego ważne jest, by zabezpieczyć wyświetlacz, stosując filtr ochronny. Do wyboru masz folie poliwęglanowe, które są łatwe w nakładaniu, niewidoczne, przezroczyste, tworzą cienki, ale mocny filtr ochronny. Są odporne na zarysowania i zabrudzenia, ich atutem jest także możliwość ukrycia już istniejących rys. Inna opcja to szkła ochronne, które mają aż 9H twardości w skali Mosha – takiego filtru ochronnego nie uszkodzą nawet klucze ani ostro zakończone nożyczki czy długie paznokcie. Dodatkowo szkła ochronne pełnią funkcję amortyzatora i niwelują ryzyko roztrzaskania matrycy w razie upadku.

Xiaomi Redmi Note 7 Pro - specyfikacja modelu

Xiaomi Redmi Note 7 Pro to smartfon dla wymagających użytkowników. Ma stylowy, nowoczesny wygląd, trwałą obudowę, a przede wszystkim świetne podzespoły. Jest wyposażony w procesor Snapdragon 675 oraz aparat o wyjątkowo wysokiej rozdzielczości aż 48 Mega pikseli. Do dyspozycji użytkownika będzie intuicyjny i szybki system Android Pie, a także wsparcie Asystenta pozwalającego na ekspresowe i wygodne wybieranie dowolnych funkcji smartfona. Atutem telefonu jest mocny akumulator, który pozwala na pracę na pełnych obrotach przez wiele godzin.