Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Redmi Note 8

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Redmi Note 8 – niezawodna ochrona ekranu

Obecnie coraz częściej korzystamy z rozwiązań, chroniących nasz telefon, jakimi są szkła i folie ochronne na nasz telefon. Na stronie etuo.pl dostępne są takie rozwiązania również na telefon Xiaomi Redmi Note 8. W ofercie są dostępne zarówno typowe folie poliwęglanowe, zwane popularnie foliami ochronnymi oraz, dla bardziej wymagających, szkła hartowane. Wszystko po to aby telefon prezentował się nienagannie i służył nam jak najdłużej. W końcu nikt nie lubi licznych, drobnych zarysowań, a pęknięty wyświetlacz przy z pozoru niegroźnym upadku telefonu to coś czego każdy wolałby uniknąć.

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Redmi Note 8

Folie ochronne telefonu to podstawowe zabezpieczenie przed drobnymi rysami oraz zabrudzeniami. Mogą także idealnie pasować powstałe już wcześniej niewielkie uszkodzenia. Charakteryzują się twardością do 3H w skali Mohsa. Występują w kilku wariantach: Na cały ekran, na samą matrycę oraz na cały telefon. Istnieją także wersje folii ochronnych na ekrany zakrzywione, tzw. 3D. Wybierając szkła ochronne zmniejszamy również prawdopodobieństwo stłuczenia ekranu naszego telefonu. Szkło jest grubsze niż folia, ale również bardziej twarde - posiada twardość do 9H w skali Mohsa, a więc bardziej wytrzymałe na uszkodzenia. Poza tym spełnia też funkcje takie jak folia. Zarówno folia poliwęglanowa, jak i szkło hartowane nie zaburzają przejrzystości obrazu ani nie utrudniają działania funkcji dotykowej. Dobrej jakości szkła i folie na ekran idealnie przylegają do ekranu, a po ich demontażu nie pozostawiają śladów. W ofercie dostępne są również hybrydy, czyli połączenie folii i szkła. Te tzw. folio-szkła to połączenie atutów obu rozwiązań - są zarówno twarde, jak i elastyczne. Dostępne są także folie i szkła ochronne na sam tylny aparat fotograficzny w smartfonie.

Xiaomi Redmi Note 8 – specyfikacja modelu

Model telefonu Xiaomi Redmi Note 8 wyróżnia doskonały, poczwórny aparat 64 MP oraz bardzo wysoka rozdzielczość. Ten telefon ma możliwość nagrywania wideo 4K oraz tworzenie filmów w zwolnionym tempie 960 kl/s. Posiada też duże możliwości w fotografowaniu obiektów w skali makro. Bardzo wytrzymała bateria i szybki czas ładowania to kolejne zalety tego modelu.