Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Redmi Note 8 Pro – niezawodna ochrona ekranu

Wybierając ochronę wyświetlacza Xiaomi Redmi Note 8 Pro, możemy wykorzystać zarówno szkła hartowane, jak folie poliwęglanowe. Oba rozwiązania zabezpieczają ekran przed uszkodzeniem, jednak różnią się między sobą kilkoma istotnymi cechami. Hartowane szkła ochronne są nieco grubsze i znacznie twardsze, dzięki czemu chronią ekran nawet podczas upadku z dużej wysokości. Z kolei folie poliwęglanowe są cienkie i elastyczne, dlatego zabezpieczają wyświetlacz przede wszystkim przed zarysowaniami. Druga opcja, choć nieco niższej jakości, stanowi znacznie tańsze rozwiązanie. Jednak zarówno folie, jak i szkła ochronne są łatwe w montażu, dobrze dopasowują się do powierzchni ekranu i posiadają pożądaną przejrzystość (jeśli wybierzemy produkt wysokiej jakości).

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Najbardziej efektowna część Twojego smartfona to ekran, dlatego warto zadbać o to, aby jak najdłużej prezentował się on nienagannie. Wystarczy chwila nieuwagi, aby bezpowrotnie zarysować lub potłuc delikatną szklaną powierzchnię – wówczas czeka Cię droga wymiana wyświetlacza. Do uniknięcia takich niepożądanych sytuacji powstały szkła i folie na ekran, które w prosty sposób zabezpieczają najwrażliwszą część urządzenia. Folie ochronne są dopasowywane specjalnie do kształtu i wymiarów wyświetlaczy, a także umiejscowienia ich przycisków funkcyjnych, dlatego nie zaburzają estetyki urządzenia ani w żaden sposób nie utrudniają obsługi smartfona. Mamy za to pewność, że nawet po dłuższym czasie użytkowania telefon będzie wyglądał tak samo jak w dzień zakupu.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro – specyfikacja modelu

Redmi Note 8 Pro to nowoczesny smartfon, który miał swoją premierę w trzecim kwartale 2019 roku. Urządzenie stanowi poważnego konkurenta flagowców marek takich, jak Samsung, Huawei czy Apple. Wyróżnia się na ich tle potężną mocą obliczeniową, a także aparatem fotograficznym z matrycą 65 Mpx i aż czterema obiektywami. Na uwagę zasługuje również nowoczesny design smartfona – wyświetlacz wypełnia maksimum przewidzianej przestrzeni, ponieważ jego ramkę ograniczono do absolutnego minimum. Tym bardziej warto zainwestować w zabezpieczenie ekranu, które gwarantują odpowiednio dobrane szkła ochronne.