Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Redmi Note 9

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Redmi Note 9 – sprawdzona ochrona ekranu

Wysokiej jakości wyświetlacz w Xiaomi Redmi Note 9 wymaga niezawodnej ochrony zabezpieczającej go przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Może dojść do nich na przykład na skutek uderzenia lub upadku smartfona – wówczas szybka ekranowa może pęknąć. Dlatego warto stosować folie i szkła ochronne, dostępne w szerokiej gamie wariantów w naszym sklepie internetowym. Wybrana przez Ciebie osłonka na ekran może mieć pożądaną przez Ciebie twardość oraz elastyczność. Każda ochrona ekranu jest dostosowywana do danego modelu smartfona. Dzięki temu dobrze przylega do wyświetlacza, chroni jego całą powierzchnię i nie ogranicza w żaden sposób normalnego użytkowania.

Folie i szkła ochronne do Xiaomi Redmi Note 9 – jakie mają zalety?

Szkła hartowane dostępne w naszej ofercie charakteryzują się najwyższą twardością, która osiąga nawet 9H w skali Mohsa. Dlatego szkła ochronne dobrze amortyzują ewentualne uderzenia lub upadki, zapobiegając stłuczeniom szybki ekranowej. Z kolei folie poliwęglanowe są wyjątkowo cienkie i elastyczne – zapobiegają zarysowaniom ekranu, ale mniej widać je na urządzeniu. Folie ochronne mogą maskować już wcześniej powstałe, drobne zarysowania. Ciekawą alternatywę stanowi również osłonka na ekran w postaci hybrydowego folio-szkła. Wówczas łączy ona ze sobą elastyczność folii poliwęglanowej i twardość szkła hartowanego. Zwykle hybrydowe folio-szkła osiągają maksymalną twardość 7H w skali Mohsa. Każda ochrona ekranu występuje w formie bezklejowej.

Xiaomi Redmi Note 9 – charakterystyka smartfona

6,67-calowy Xiaomi Redmi Note 9 posiada wąskoramkowy wyświetlacz ze zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych. Smartfon wykorzystuje do pracy ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 720G o taktowaniu 2.3 GHz oraz układ graficzny Adreno 618. W zależności od wyboru konkretnej konfiguracji sprzętowej można wybrać model z 4 lub 6 GB pamięci RAM, a także 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Xiaomi Redmi Note 9 korzysta z łączności NFC do płatności zbliżeniowych. Z tyłu obudowy mieści się czteroobiektywowy aparat fotograficzny. W jego skład wchodzi obiektyw standardowy, szerokokątny, makro oraz do pomiaru głębi.