61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon ZTE Axon 10 Pro 5G

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
 
ZTE Axon 10 Pro 5G - folia ochronna

ZTE Axon 10 Pro 5G - folia ochronna

7,90 zł
/ wysyłka 24h
   

Kilka słów o ZTE Axon 10 Pro 5G

Smartfon ZTE Axon 10 Pro 5G bazuje na ośmiordzeniowym, wydajnym procesorze Qualcomm Snapdragon 855. Urządzenie doskonale nadaje się do korzystania z zaawansowanych aplikacji i grania w wymagające graficznie gry. Użytkownicy mogą korzystać z funkcji DualSIM, dzięki której możliwie jest jednoczesne używanie dwóch różnych numerów telefonów. Kolejną przydatną funkcję stanowi czytnik linii papilarnych, do szybkiego i bezpiecznego odblokowywania telefonu. To jednak nie główne przyczyny, dla których warto mieć ZTE Axon 10 Pro 5G. Użytkowników przyciąga przede wszystkim potężny aparat fotograficzny, który bazuje na czterech oddzielnych obiektywach. Każdy z nich odpowiada za inne parametry fotografii, a wszystkie pracują nad jej ostatecznym efektem. Główny obiektyw wyposażono w matrycę o wielkości 45 Mpx. Wspiera go szkło z trzykrotnym zoomem oraz obiektyw szerokokątny. W zależności od rodzaju fotografii, którą chcemy wykonać, urządzenie samodzielnie kalibruje ustawienia. Czwarty obiektyw, o którym mowa, to przedni aparat do selfie. Posiada dużą matrycę 20 Mpx, dzięki czemu zdjęcia wychodzą wyraźnie.

Zabezpiecz ekran modelu ZTE Axon 10 Pro 5G

Smartfony takie jak ZTE Axon 10 Pro 5G zachwycają swoich użytkowników dużymi, niemal bezramkowymi wyświetlaczami. Choć świeżo po zakupie prezentują się one zjawiskowo nieskazitelnie, w trakcie użytkowania stosunkowo łatwo mogą ulec zniszczeniu. Dlatego tak ważne jest, by stosować odpowiednio dobrane szkło na ekran. Hartowane szkło na telefon powinno zostać dopasowane do konkretnego modelu urządzenia. Wówczas będziemy mieć pewność, że zgadzają się jego wymiary, a także lokalizacja otworu na obiektyw przedniego aparatu fotograficznego.

ZTE Axon 10 Pro 5G – niezawodna ochrona ekranu

Alternatywą dla szła na telefon jest również folia ochronna. Bardziej elastyczna i cieńsza folia na telefon ma matową powierzchnię i może zakrywać już istniejące zarysowania ekranu. Dzięki swoim właściwościom statycznym folia ochronna lepiej dopasowuje się również do zaokrąglonych brzegów wyświetlacza, jakie znajdziemy w ZTE Axon 10 Pro 5G. Szkło na ekran jest jednak znacznie bardziej wytrzymałe, przez co lepiej chroni smartfona, na przykład podczas upadku. Zwykle też szkło na telefon posiada większą przejrzystość i jest łatwiejsze w montażu.