Szkła hartowane i folie ochronne na telefon ZTE Axon 7

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

ZTE Axon 7 to urządzenie mobilne, które nie ma się czego wstydzić. Chińskie produkty z miesiąca na miesiąc zaczynają coraz mniej kojarzyć się tandetą – azjatyckie koncerny pod względem jakości doganiają zachodnich producentów i zyskują uznanie coraz szerszego grona odbiorców dzięki naprawdę atrakcyjnym cenom. ZTE Axon 7 jest tego doskonałym przykładem. Telefon otrzymał duży, 5,5-calowy ekran, na którym podziwiać można grafikę w rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli. Sercem całego systemu stał się mocny procesor Qualcomm Snapdragon 820. W sprzedaży znaleźć można dwa warianty tego modelu, różniące się ilością pamięci wewnętrznej i RAM. Mocniejsza wersja oferuje 6 GB RAM i 128 GB miejsca na dane – słabsza posiada odpowiednio 4 i 64 GB pamięci.

Doskonałej jakości aparat fotograficzny oraz wysoka jakość dźwięki stawiają ZTE Axon 7 w czołówce urządzeń odpowiednich dla młodych użytkowników. Nie zabrakło czytnika linii papilarnych, baterii o pojemności 3.250 mAh ze wsparciem dla technologii Quick Charge oraz modemu LTE.
Duży ekran to wielka radość, ale w dłuższej perspektywie również spore zmartwienie. Każdy posiadacz smartfona ze sporą matrycą dobrze wie, że jedna rysa potrafi trwale oszpecić urządzenie. ZTE Axon 7 wyposażony jest w ponad 5-calowy ekran dotykowy, który niestety narażony jest na zarysowania oraz pęknięcia spowodowane upadkiem lub uderzeniem o kant mebla. Folia poliwęglanowa i szkło hartowane na ekrany to najtańsza i jednocześnie najskuteczniejsza metoda ochrony wyświetlaczy. Dodatkowymi zaletami tych rozwiązań jest fakt, że folia na ekran nałożona może być bez żadnych problemów w kilka minut – już po paru chwilach od dostarczenia ekran zyskuje skuteczną i trwałą osłonę. Szkło 9H to propozycja dla najbardziej wymagających – jego niezwykle twarda powierzchnia oprze się nawet rysom wykonanym za pomocą ostrego narzędzia.