Szkła hartowane i folie ochronne na telefon ZTE Nubia Z11 Mini

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

ZTE Nubia Z11 Mini nie należy do flagowych modeli chińskiego producenta, ale z pewnością jej pojawienie ucieszyło miłośników fotografii.

Ten stosunkowo niedrogi smartfon wyposażony został w niezwykle mocny aparat fotograficzny. W jego konstrukcji zastosowano bardzo dobrą optykę z sześcioelementowym obiektywem, który współpracuje z niezwykle szybkim autofocusem PDAF oraz matrycą o rozdzielczości 16 megapikseli zbudowaną przez Sony. Piksele wielkości 1,12 mikrona gwarantują bardzo dobrą ostrość zdjęć, nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Wewnątrz urządzenia pracuje wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 617 z czterema rdzeniami głównymi taktowanymi częstotliwością 1,5 GHz i czterema pomocniczymi 1,2 GHz. Dodatkowo zastosowano tutaj 3 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart micro SD do 200 GB. Nie zabrakło czytnika linii papilarnych oraz modemu VoLTE. Przedni panel zajmuje 5-calowy ekran dotykowy IPS oferujący rozdzielczość FullHD czyli 1920 x 1080 pikseli.
Dla każdego fotografa, który korzysta z telefonu komórkowego najważniejszą częścią smartfona jest doskonały aparat główny i idealny czysty i gładki ekran dotykowy. Wyświetlacz służy do kadrowania zdjęć, komunikacji z urządzeniem i podziwiania gotowych zdjęć – nic więc dziwnego, że zabezpieczenie matrycy przed uszkodzeniami jest w przypadku miłośników cyfrowej fotografii priorytetem. Dla nich właśnie przygotowaliśmy wysokowytrzymałe folie na ekran do ZTE Nubia Z11 Mini oraz niezwykle twarde szkło 9H. Polecane przez nas akcesoria wyróżniają się nie tylko trwałością, ale także idealnym dopasowaniem do wymiarów i kształtu ekranu. Folia poliwęglanowa w żaden sposób nie zmienia czułości ekranu, a wysokowytrzymałe szkło hartowane nie pogorszy w żaden sposób jakości wyświetlanej grafiki oraz kątów widzenia przy wykonywaniu lub oglądaniu pięknych fotografii wykonanych tym unikalnym modelem.