Głośnik bluetooth 3W - Forever PBS-100 z radiem i mikrofonem - srebrny (242505)

Ocena:  4.3
(4)
Cena: 61,90 zł w tym VAT 23%
Dostępność 0 szt  
Wysyłka 24 h  
Koszt dostawy od 7,90 zł  
Zwrot towaru do 30 dni  
Wkrótce dostawa
Powiadom o dostępności

Praktyczny głośnik bluetooth 3.0

Wielofunkcyjność w kompaktowych wymiarach

Bezprzewodowy głośnik bluetooth 3W - PBS-100 to produkt wysokiej jakości od znanego producenta Forever. Głośnik o kieszonkowych wymiarach sprawdzi się jako funkcjonalne Urządzenie domu, w biurze, na ogrodzie, ale także będzie użyteczny podczas wyjazdów za miasto. Wysokiej jakości obudowa w kolorze srebrnym ma ergonomiczne kształty, które dodają ciekawego designu. Choć akcesorium jest niewielkie, to jego funkcjonalność jest bardzo szeroka. Przede wszystkim Forever PBS-100 o mocy 3 W odtwarza muzykę z urządzenia mobilnego poprzez wykorzystanie funkcji bluetooth 3.0. Ponadto bezprzewodowy głośnik ma osadzony slot na karty microSD, a także mikrofon, dzięki czemu Urządzenie może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego. Dodatkową opcją jest wbudowane radio FM.

Gwarancja zadowolenia

Doskonała jakość dźwięku

Bezprzewodowy głośnik Forever PBS-100 ma wbudowany niewymienny akumulator o pojemności 400 mAh. Pełne naładowanie baterii pozwala na nieprzerwane odtwarzanie muzyki lub obsługę połączeń głosowych do 2,5 godzin, w zależności od wykorzystywanego trybu pracy. Ponowne zasilenie baterii wynosi około dwóch godzin. Akcesorium z serii Forever Music Line ma wymiary 7 x 7 x 4,5 milimetrów. Konstrukcja produktu złożona jest z wysokiej jakości metalu i plastiku, a u podstawy znajduje się antypoślizgowa warstwa. Po włączeniu akcesorium podświetla się na niebiesko. Technologia bluetooth 3.0 zapewnia transmisję o zasięgu do 10 metrów. głośnik w kolorze srebrnym jest zapakowany w oryginalny kartonik producenta, a w zestawie znajduje się podwójny przewód (miniUSB - USB - minijack 3,5 mm. do ładowania i podłączenia urządzeń z wejściem AUX) oraz instrukcja obsługi w wielu językach (w tym po polsku).
Informacje dodatkowe:
1. Wersja bluetooth: 3.0;
2. Napięcie wejściowe: 5 V DC 0,5 A;
3. Zasięg: do 10 metrów;
4. Bateria: 400 mAh;
5. Funkcje dodatkowe: regulacja głośności, informacja głosowa i dioda LED;
6. Tryby pracy: odtwarzacz mp3 z karty microSD lub z wejścia audio, głośnik bluetooth, zestaw głośnomówiący bluetooth, radio FM;
7. Kompatybilność: urządzenia wyposażone w technologię bluetooth 3.0 lub nowszą;
8. wejścia: microSD, miniUSB, jack 3,5 mm;
9. Kolor: srebrny.  Informacje o producencie