CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Honor 9 Premium - zaprojektuj etui Glossy Case

Dodaj tekst
Arial Black
Czarny
Twoje obrazy
  Rozwiń
  Wysyłanie obrazka...
  Ocena:  4.4
  (5)
  Dostępność 1 szt  
  Wysyłka 24 h  
  Koszt dostawy od 6,90 zł  
  Cena: Cena promocyjna 69,93 zł Normalna cena 99,90 zł w tym VAT 23%

  Zaprojektuj case z własnym nadrukiem

  Etui z własnym zdjęciem i napisem na Honor 9 Premium

  W naszym sklepie internetowym można zaprojektować etui z własnym wzorem na model Honor 9 Premium. Kreator etui to aplikacja online, której nie trzeba pobierać na swoje urządzenie, a dostępne w nim narzędzia ułatwią tworzenie nadruku. Każdy dodany element można skalować, obracać oraz zmieniać jego moc przenikania na poszczególnej warstwie. Do programu można załadować jedną lub większą ilość grafik. Samo projektowanie nie zajmuje dużo czasu - po dodaniu pliku graficznego wystarczy odpowiednio ułożyć go na wzorze pokrowca do wybranego modelu smartfona.

  Aplikacja umożliwia tworzenie obudowy z własną grafiką, jednakże trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach. Dodawane do kreatora zdjęcie powinno być możliwie jak najlepszej jakości, a wymiary grafiki nie mogą być mniejsze niż 640 x 480 pixeli.

  Kreator przykładowe zdjęcie Glossy Case 1

  Sam nadruk będzie naniesiony w obrębie obrysu tylnej powierzchni futerału, a jego boki pozostaną transparentne. Nadruki wykonywane na pokrowcach są trwałe i odporne na ścieranie, czy blaknięcie, jednakże kolory mogą się nieznacznie różnić od projektu ze względu na ustawienia monitora. Nie ingerujemy w przesłane zamówienia, zatem warto sprawdzić przed jego wysłaniem, czy poszczególne elementy są dobrze ułożone.

  Kreator przykładowe zdjęcie Glossy Case 2

  Obudowa etuo Glossy Case z nadrukiem

  Wytrzymały i funkcjonalny case

  W kreatorze etui do Honor 9 Premium dostępna jest obudowa etuo Glossy Case i na niej zostanie naniesiony zaprojektowany wzór. Jest to wytrzymała obudowa składająca się odpornych na uszkodzenia materiałów. Ranty z utwardzonego silikonu osłaniają boki smartfona, a plastikowa płytka osłania plecki urządzenia. Zaprojektowany nadruk zostanie naniesiony na tylnej części etui i zabezpieczony specjalną, nieścieralną warstwą przezroczystego materiału o lekko błyszczącej powierzchni.

  Kreator przykładowe zdjęcie Glossy Case 3

  Zalety futerału:

  • 1. elastyczny materiał TPU na rantach;
  • 2. wycięcia na ważne komponenty;
  • 3. plastikowe plecki usztywniające korpus;
  • 4. łatwe czyszczenie;
  • 5. niepodatność na odkształcenia;
  • 6. nieścieralny nadruk zabezpieczony folią;
  • 7. dedykowany rozmiar.

  Pamiętaj aby przed zakupem sprawdzić swój projekt w potwierdzeniu zamówienia. Jeśli podgląd nie zgadza się z Twoim projektem, skontaktuj się z nami, a pomożemy rozwiązać problem.

  Kreator przykładowe zdjęcie Glossy Case 4

  * Każde etui Glossy pokryte jest z tyłu folią ochronną na czas transportu.    Informacje o producencie