Przedstawiamy Wam przepiękną jesienną kolekcję etui współtworzoną z artystką Sandrą Chojecką ♥ Wyrusz z nami w melancholijną podróż wśród jesiennych krajobrazów! Sprawdź obudowy, które zdobią fantazyjne, jesienne grafiki zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Etui z serii "Jesienne Melancholie" z całą pewnością oczarują osoby, które preferują nietuzinkowe akcesoria.

 Wyjątkowe 5 wzorów etui w jesiennej kolekcji etuo x Sandra Chojecka. Zaprzyjaźnij się z jesiennymi krajobrazami. Noś przy sobie słodkie jabłka, złociste liście i kolorowe kwiaty. Wysokiej jakości pokrowiec nada smartfonowi melancholijny, romantyczny klimat. Tę artystyczną kolekcję możecie kupić zarówno na naszych elastycznych etui, jak i na pokrowcach premium z serii Glossy, czy książkowych obudowach Wallet Book.

WYCIĘCIA NA KOMPONENTY
Pokrowiec stanowi dodatkową warstwę amortyzującą upadki i uderzenia

IDEALNIE DOPASOWANE
Zmniejsza ryzyko uszkodzenia delikatnych komponentów wewnątrz telefonu

5 WYJĄTKOWYCH GRAFIK
Wyjątkowa autorska kolekcja wzorów zaprojektowana przez Sandrę
 

 

Projektantka graficzna i ilustratorka. Zainspirowana naturą, co przejawia się w kolorystyce i atmosferze tworzonych prac. Harmonia i spokój jest tym, co stara się zaakcentować w każdej ilustracji, aby stwarzać okazje do zauważania ich w nieustannie zmieniającej się codzienności.