61 250 2430 pon.-pt. 7:00 do 15:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Etui z motywami natury

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Case Natural - piękno i ochrona w jednym!

Szukasz obudowy na telefon, która będzie się naprawdę wyróżniać? Na etuo.pl znajdziesz wiele ciekawych etui - proponujemy nie tylko produkty z wysokiej jakości materiałów, ale również z ciekawymi, niebanalnymi wzorami. Polecamy na przykład nasze klimatyczne etui z naturalnymi wzorami. Seria Natural to coś nie tylko dla miłośników przyrody - składa się na nią sześć wyjątkowych pokrowców, przedstawiających piękne krajobrazy czy rośliny. Coś dla siebie znajdą miłośnicy gór, gęstych lasów oraz wody. Jedno etui przedstawia natomiast tajemniczą, bardzo nastrojową mgłę, która roztacza się nad pięknym lasem. Case z naturą to najlepsze rozwiązanie, jeśli chce się mieć odrobinę przyrody zawsze przy sobie - nawet w środku wielkiego miasta.

Silikonowe obudowy z nadrukiem natury

Etui na telefon pomoże każdemu spersonalizować swoje urządzenie. Takie akcesoria są przy tym bardzo łatwe w instalacji, więc można od razu kupić kilka różnych modeli - i zaskakiwać znajomych coraz to nowymi wzorami. Obudowy silikonowe to jednak nie tylko wyjątkowy styl i piękno. Telefon z taką obudową też lepiej leży w dłoni, szybciej go też można znaleźć w torbie czy w plecaku. Każde nasze etui jest starannie dopasowane do konkretnego modelu telefonu, można więc zamawiać je bez obaw dla swojego smartfona. Każda obudowa ma też zawsze wycięcia na istotne komponenty. Nie będzie więc problemu z podłączeniem urządzenia do ładowarki czy też do zestawu słuchawkowego.

Etui z naturalnymi wzorami

Pokrowce z nadrukami pozwolą nam się wyróżnić i mieć zawsze przy sobie piękne pejzaże. Ale dobre jakościowo etui to też poważne wzmocnienie obudowy telefonu. Ochroni przed rysami, otarciami, a czasem nawet przed poważnymi uszkodzeniami. Ponieważ telefony towarzyszą nam dzisiaj niemal wszędzie, to niestety są narażone na upadki czy na uszkodzenia. Lepiej się więc zabezpieczyć przed ich skutkami - na przykład wybierając właśnie etui z naturalnymi wzorami z etuo.pl. Tym bardziej że zarówno ubezpieczenia, jak i ewentualne naprawy telefonów po takich uszkodzeniach są dzisiaj bardzo kosztowne.