Etui na telefon z pandami

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Pandy to ciekawskie stworzenia, które mimo swojej drapieżnej natury, wyglądają bardzo uroczo. Te wspaniałe misie zyskały swoją popularność dzięki filmom z rezerwatów przyrody, gdzie wolontariusze nagrywali psotne maluszki w trakcie zabawy. My także zostaliśmy oczarowani tymi zwierzakami i postanowiliśmy zaprojektować specjalną kolekcję etui na telefon, która nawiązywałaby do urokliwego wizerunku misiowatych z Azji. Seria pokrowców z motywami pandy wielkiej to aż pięć słodkich i ślicznych bumperów, które na pewno będą fantastycznie wyglądać na telefonie.

Każdy case ma inną kolorystykę, choć wszystkie grafiki są jasne i wyraziste, a przede wszystkim łączy je tematyka. Cukierkowe wizerunki pand na pewno trafią w gust wielu osób. Osłonka na smartfon będzie również wspaniałym i niecodziennym pomysłem na oryginalny prezent dla kogoś bliskiego.
Nasze etui z kolekcji “Panda” to użyteczne gadżety, które nie tylko atrakcyjnie wyglądają, ale przede wszystkim spełniają funkcję ochrony telefonu przed wieloma uszkodzeniami mechanicznymi. Podczas codziennego użytkowania smartfona powstają drobne ryski i otarcia, przez które telefon traci swój ładny i nowy wygląd. Dlatego warto pomyśleć nad pokrowcem, który pomoże utrzymać zadbany stan urządzenia na długo. Nasze futerały są elastyczne i dobrze dopasowane do konkretnych modeli telefonów, więc lepiej chronią go podczas nieszczęśliwych upadków. Każdy z bumperów ma również odpowiednio dopasowane wycięcia na wszelkie komponenty smartfona, więc nie ma potrzeby ściągania osłonki podczas korzystania z aparatu czy głośnika. Jeśli chodzi o wzory, to również nie ma powodu do obaw, że grafika szybko się zniszczy. Nadruki są wysokiej jakości, dzięki czemu nie ścierają się ani nie brudzą. Case na telefon z motywem pandy będzie wyglądał estetycznie przez bardzo długi czas!