W naszym sklepie internetowym zagościła kolekcja etui z nadrukami współtworzona z artystką Katarzyną Stróżyńską-Goraj ♥ To obudowy na telefony, których plecki zdobią fantazyjne, akwarelowe nadruki o tematyce flory oraz fauny. Etui z serii "etuo Kwiatowe impresje" z całą pewnością przypadnie do gustu osobom, które preferują nietuzinkowe akcesoria. Rozmaite rośliny w towarzystwie ptaków nadadzą Twojemu telefonowi zupełnie nowy charakter.

 

Wyjątkowe 5 wzorów etui w botanicznej kolekcji etuo x Katarzyna Stróżyńska-Goraj. Posłuchaj śpiewu ptaków i poczuj aromat skąpanych w słońcu kwiatów. Noś ze sobą słodkie owoce, pachnące kwiaty i motyle. Wysokiej jakości ochronka nada smartfonowi pozytywny, letni, romantyczny klimat.

WYCIĘCIA NA KOMPONENTY
Pokrowiec stanowi dodatkową warstwę amortyzującą upadki i uderzenia

IDEALNIE DOPASOWANE
Zmniejsza ryzyko uszkodzenia delikatnych komponentów wewnątrz telefonu

5 WYJĄTKOWYCH GRAFIK
Wyjątkowa autorska kolekcja wzorów zaprojektowana przez Katarzynę


 

 

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dokumentalistyki Konserwatorskiej i Historii Sztuki. Zakochana w angielskich ogrodach, naturze, kwiatach i podróżowaniu. Mieszka pod Londynem.
Dominującą tematyką w jej twórczości pozostaje szeroko rozumiana natura a medium farby akwarelowe. Tworzy wzory na tkaniny, tapety a jej prace w formie plakatów można nabyć w sklepie Mysiogonek, który prowadzi razem z przyjaciółmi.

 

Cała kolekcja “Kwiatowe impresje” to nie tylko etui - zachęcamy, do wglądu w ofertę Katarzyny na jej stronie internetowej. Do naszych pokrowców na telefon możecie dokupić na przykład plakaty. Stworzycie wtedy wyjątkowy zestaw prezentowy!