Zupełnie nowa kolekcja etui stworzona we współpracy z ilustratorką Aleksandrą Ćmachowską. Wyjątkowe printy z tej serii możecie znaleźć zarówno na naszych elastycznych etui z przezroczystą ramką, jak i na pokrowcach premium z serii Glossy, czy na książkowych obudowach Wallet Book. Szeroki wybór kolorystyczny zarówno samych grafik, jak i reszty pokrowców na smartfony pozwoli Ci wybrać idealne dla siebie etui. W kolekcji „Leśne historie” znajdziecie 5 oryginalnych wzorów z motywami jelenia, sowy, ćmy czy żuka.

 

Autorka grafik, która tworzy między innymi piękne roślinne ryciny, baśniowe krajobrazy, a także kolorowe wizerunki owadów oraz zwierząt wodnych.

Jak o sobie pisze: “(...) zakochana w tym, co najprostsze. W delikatności i ulotności chwil, w płatkach kwiatów i skrzydłach motyli, w porankach i we mgle, w oddechu. Zwolenniczka spokojnego, świadomego życia i minimalizmu. Adeptka tajników jogi i górska podróżniczka. Uparcie szukająca dobra w każdym i piękna w prostocie. W głębi serca wierzy, że wszystko ma swój czas.”

 

 

Obudowy z kolekcji „Leśne historie” we współpracy z Aleksandrą Ćmachowską to prawdziwa gratka dla estetów i miłośników sztuki oraz stylowych akcesoriów. Urocze grafiki z roślinnością, owadami i zwierzętami doskonale wpisują się w aktualne trendy życia bliżej natury. Połączenie odręcznych szkiców z akwarelowymi zdobieniami gwarantuje doskonały efekt na obudowie Twojego smartfona. W efekcie może on zyskać wyjątkowe akcesorium, które w ciekawy sposób wzbogaci jego design.

 

 

 

Cała kolekcja “Leśne Historie” to nie tylko etui - zachęcamy, do wglądu w ofertę Aleksandry na jej stronie internetowej. Do naszych pokrowców na telefon możecie dokupić kartki, pocztówki czy plakaty. Stworzycie wtedy wyjątkowy zestaw prezentowy: etui i współgrającą z nim papeterię.