CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

LG Stylus 2 - zaprojektuj etui FLEXmat Case

Dodaj tekst
Arial Black
Czarny
Twoje obrazy
  Rozwiń
  Wysyłanie obrazka...
  Ocena:  4.5
  (2)
  Dostępność > 10 szt  
  Wysyłka 24 h  
  Koszt dostawy od 6,90 zł  
  Cena: Cena promocyjna 58,57 zł Normalna cena 68,90 zł w tym VAT 23%

  Zaprojektuj case z własnym nadrukiem

  Etui z własnym zdjęciem i napisem na LG Stylus 2

  W naszym sklepie internetowym można zaprojektować etui z własnym wzorem na model LG Stylus 2. Kreator etui to aplikacja online, której nie trzeba pobierać na swoje urządzenie, a dostępne w nim narzędzia ułatwią tworzenie nadruku. Każdy dodany element można skalować, obracać oraz zmieniać jego moc przenikania na poszczególnej warstwie. Do programu można załadować jedną lub większą ilość grafik. Samo projektowanie nie zajmuje dużo czasu - po dodaniu pliku graficznego wystarczy odpowiednio ułożyć go na wzorze pokrowca do wybranego modelu smartfona.

  Aplikacja umożliwia tworzenie obudowy z własną grafiką, jednakże trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach. Dodawane do kreatora zdjęcie powinno być możliwie jak najlepszej jakości, a wymiary grafiki nie mogą być mniejsze niż 640 x 480 pixeli. Domyślnym kolorem tła jest biel, dlatego należy zawsze wypełnić całe pole szablonu wybranym zdjęciem lub kolorowym tłem - nie ma możliwości wykonania etui z przezroczystymi elementami.

  Kreator przykładowe zdjęcie flexmat 1

  Sam nadruk będzie naniesiony w obrębie obrysu tylnej powierzchni futerału, a jego boki pozostaną transparentne. Nadruki wykonywane na pokrowcach są trwałe i odporne na ścieranie, czy blaknięcie, jednakże kolory mogą się nieznacznie różnić od projektu ze względu na ustawienia monitora. Nie ingerujemy w przesłane zamówienia, zatem warto sprawdzić przed jego wysłaniem, czy poszczególne elementy są dobrze ułożone.

  Kreator przykładowe zdjęcie flexmat 2

  Obudowa FLEXmat Case z nadrukiem

  Wytrzymały i funkcjonalny case

  W kreatorze etui do LG Stylus 2 dostępna jest obudowa FLEXmat Case i na niej zostanie naniesiony zaprojektowany wzór. Jest to silikonowe i elastyczne etui, które chroni konstrukcję urządzenia przed zarysowaniem, otarciem oraz trwałym zabrudzeniem.

  Kreator przykładowe zdjęcie flexmat 3

  Zalety futerału:

  • 1. elastyczny materiał TPU;
  • 2. wycięcia na ważne komponenty;
  • 3. przezroczyste ranty chroniące ekran;
  • 4. łatwe czyszczenie;
  • 5. niepodatność na odkształcenia;
  • 6. dedykowany rozmiar.

  Pamiętaj aby przed zakupem sprawdzić swój projekt w potwierdzeniu zamówienia. Jeśli podgląd nie zgadza się z Twoim projektem, skontaktuj się z nami, a pomożemy rozwiązać problem.    Informacje o producencie

  Kupowane w komplecie

  LG Stylus 2 - folia ochronna

  LG Stylus 2 - folia ochronna

  Cena: 5,95 zł 11,90 zł
  / wysyłka 24h