Merry Chritsmas! Sprawdżcie naszą świąteczną kolekcję etui współtworzoną z artystką Anną Świetlik-Horodecką ♥ Etui zaprojektowane dla tych, którzy chcą wprowadzić się w bożonarodzeniowy nastrój. Zobacz obudowy z fantazyjnymi, zimowymi grafikami. Pierniki, choinki, ozdoby - te piękne wzory sprawią, że sezon bożonarodzeniowy będzie jeszcze bardziej niezapomniany. Etui z serii "Merry Christmas" z całą pewnością przypadnie do gustu osobom, które preferują nietuzinkowe akcesoria. To doskonały świąteczny prezent dla Waszych bliskich.


Wyjątkowe 5 wzorów etui w zimowej kolekcji etuo x Anna Maria Draws. Noś przy sobie świąteczne pierniczki, słodkie anioły czy choinkę. Wysokiej jakości ochronka nada smartfonowi świąteczny klimat. Tę artystyczną kolekcję możecie kupić zarówno na naszych elastycznych etui, jak i na pokrowcach premium z serii Glossy, czy książkowych obudowach Wallet Book.

WYCIĘCIA NA KOMPONENTY
Pokrowiec stanowi dodatkową warstwę amortyzującą upadki i uderzenia

IDEALNIE DOPASOWANE
Zmniejsza ryzyko uszkodzenia delikatnych komponentów wewnątrz telefonu

5 WYJĄTKOWYCH GRAFIK
Wyjątkowa autorska kolekcja wzorów zaprojektowana przez Annę
 

 

Ilustratorka i freelancerka mieszkająca w Toruniu. Całkiem przypadkowo fanka pierników. Bliska idei uważności i wdzięczności. Uwielbia inspirować się pozornie zwykłymi rzeczami, animizując je; oraz czerpać z natury, nadając rzeczom, roślinom i zwierzętom „sekretne życie" na swoich pracach. Jej prace pojawiają się na kartkach okolicznościowych, plakatach, kalendarzach, w książkach dla dzieci.