Niesamowita współpraca z artystką Pauliną Ostrowską. Szeroki wybór zarówno samych grafik, jak i kolorów drewnianych i skórzanych pokrowców na smartfony pozwoli Ci znaleźć idealne dla siebie etui. Kolekcja „Mrs Ostrovia” to 7 oryginalnych wzorów z motywami ogniska, lasu czy natury.

 

Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim (specjalność: fotografia prasowa, reklamowa i wydawnicza) oraz 3-letniego Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. W latach 2006 - 2009 związana z warszawską szkołą rysunku architektonicznego "Perspektywa". Kobieta alternatywna. Outsiderka. Góromaniaczka. Zakochana w podróżach, malarstwie, naturze i szeroko pojętej sztuce intermedialnej. Autorka emaliowanej kolekcji kubków z własnymi grafikami. Wielbicielka drewna. Biegnąca z wilkami... za głosem swojego serca.


WYCIĘCIA NA KOMPONENTY
Pokrowiec stanowi dodatkową warstwę amortyzującą upadki i uderzenia


IDEALNIE DOPASOWANE
Zmniejsza ryzyko uszkodzenia delikatnych komponentów wewnątrz telefonu


7 WYJĄTKOWYCH GRAFIK
Wyjątkowa autorska kolekcja wzorów zaprojektowana przez Paulinę Ostrowską

Kilka słów od autorki wzorów: "Jestem typem kobiety, która w swoich działaniach nie ogląda się na innych - nie kreuje, nie naśladuje, nie zważa na obecnie panujące trendy. Nie lubię się podporządkowywać - cenię sobie wolność i niezależność w tworzeniu. Dotyczy to zarówno moich ilustracji, jak i zdjęć. Zawsze chciałam w życiu czegoś więcej... więcej czuć, więcej widzieć, więcej robić. Czasami odnosiłam wrażenie, że same słowa nie są w stanie odzwierciedlić moich myśli, że wręcz pomniejszają ważność tego, o czym chcę ludziom powiedzieć. Zauważyłam, że im mniej mówię ustami, a więcej obserwuję i tworzę, tym bliższe stają się moje pragnienia. Twórczość artystyczna jest lustrem moich emocji."
Cała kolekcja “Mrs Ostrovia” to nie tylko etui - zachęcamy, do obejrzenia oferty Pauliny na jej stronie internetowej. Do naszych pokrowców na telefon możecie dokupić kubki emaliowane. Stworzycie wtedy wyjątkowy zestaw prezentowy: etui i współgrające z nim kubeczki ♥