CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

POCO M4 Pro 5G - szkło hartowane 5D Full Glue - czarne (475812)

Ocena:  4.8
(4)
Cena: Cena promocyjna 55,12 zł Normalna cena 68,90 zł w tym VAT 23%
Dostępność > 10 szt  
Wysyłka 24 h  
Koszt dostawy od 6,90 zł  
Zwrot towaru do 30 dni  
Szkło hartowane 5D na ekran telefonu

Szkło na ekran smartfona od etuo

 

Szkło hartowane 5D Full Glue to osłonka na ekran telefonu o zaokrąglonych brzegach, która posiada klej na całej swojej powierzchni. Akcesorium skutecznie zabezpiecza wyświetlacz smartfona przed zarysowaniami, otarciami i zabrudzeniami, do minimum ograniczając również ryzyko stłuczenia szybki ekranowej. Pomimo solidnej konstrukcji szkło hartowane ma optymalną grubość i nieskazitelną transparentność, dlatego nie stanowi przeszkody dla dotykowej obsługi wyświetlacza ani nie ma wpływu na jakość wyświetlanego obrazu. Osłonka może być stosowana razem z etui ochronnym na telefon jako element kompletnego zestawu zapobiegającego uszkodzeniom telefonu.

 

Cechy charakterystyczne szkieł ochronnych 5D Full Glue to:

  • dopasowanie do konkretnego modelu telefonu,
  • zakrzywione krawędzie,
  • klej silikonowy na całej powierzchni,
  • twardość 9H w skali Mohsa,
  • powłoka PET.
Dopasowane szkło na smartfon

Szkło hartowane 5D Full Glue - dodatkowe atuty akcesorium

 

W przeciwieństwie do konwencjonalnych osłonek na ekran telefonu szkło hartowane 5D Full Glue zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi na całej powierzchni wyświetlacza. Ma to szczególne znaczenie w przypadku ekranu smartfona o zaokrąglonych brzegach, które w głównej mierze są narażone na zarysowania oraz wyszczerbienia.

 

Optymalna grubość i twardość akcesorium czynią z niego skuteczną warstwą amortyzującą upadki oraz uderzenia, dlatego minimalizuje ono ryzyko stłuczenia wyświetlacza. Dzięki optycznemu klejowi silikonowemu na całej powierzchni osłonka na ekran nie przesuwa się na ekranie i nie gromadzi pod swoją powierzchnią pęcherzyków powietrza.

Ochronne szkło na ekran na telefon

Dlaczego warto stosować szkła ochronne na ekran smartfona?

 

Szkło hartowane 5D Full Glue to najskuteczniejsza ochrona ekranu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Grubsze i twardsze od folii ochronnych akcesorium nie tylko uniemożliwia powstawanie nieestetycznych zarysowań na wyświetlaczu, ale również do minimum ogranicza ryzyko pęknięcia szybki ekranowej. Wariant dopasowany na konkretny model telefonu uwzględnia ewentualne wycięcia na zewnętrzne komponenty, na przykład na przedni aparat fotograficzny. Dzięki specjalnej powłoce PET samo szkło hartowane także wolniej się zużywa, nie gromadząc zarysowań. Wybierając produkt z oferty etuo.pl, otrzymujesz szkło ochronne z zestawem ułatwiającym samodzielny montaż osłonki na ekranie. Dołączone ściereczki pomogą Ci właściwie przygotować ekran, oczyszczając go z kurzu oraz tłustych zabrudzeń.


*Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Produkt może się różnić od przedstawionego na zdjęciu wycięciami na komponenty oraz opakowaniem, w zależności od partii dostawy.

*Uwaga! Szkło hartowane 5D Full Glue może różnić się opakowaniem od przedstawionego na zdjęciu, a także stosowanym przez producenta nazewnictwem (np. 6D, 7D), w zależności od dostawcy.


Jak założyć szkło hartowane? - zobacz tutaj  Informacje o producencie