CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Samsung Galaxy S21 FE 5G - szkło hartowane 3MK Hybrid Glass Lens Protection (480293)

Ocena:  5.0
(5)
Cena: Cena promocyjna 23,12 zł Normalna cena 28,90 zł w tym VAT 23%
Dostępność > 10 szt  
Wysyłka 24 h  
Koszt dostawy od 6,90 zł  
Zwrot towaru do 30 dni  
Szkło ochronne na aparat w telefonie

Hybrydowe szkła na aparaty w telefonach 3MK Hybrid Glass Lens Protection

 

3MK Hybrid Glass Lens Protection to hybrydowe szkła dopasowane do aparatów w różnych modelach smartfonów. Fizyczna osłonka chroni obiektywy w telefonie przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Hybrydowe szkła uniemożliwiają powstawanie na powierzchni tylnego aparatu fotograficznego zarysowań i zabrudzeń. W znacznym stopniu ograniczają w również ryzyko stłuczenia szybki obiektywu. Warto stosować je jako dodatkowe akcesorium do etui ochronnego, które posiada wycięcia na tylny aparat fotograficzny. W efekcie Twój smartfon przez cały okres użytkowania może robić piękne zdjęcia bez żadnej skazy.

 

Główne cechy 3MK Hybrid Glass Lens Protection to:

  • twardość 7H w skali Mohsa,
  • 0,16 mm grubości,
  • dwukrotnie wyższa odporność na stłuczenia,
  • dopasowanie do konkretnego modelu telefonu,
  • cztery sztuki szkieł w opakowaniu.
Hartowane szkło na tylny aparat

Dodatkowe atuty 3MK Hybrid Glass Lens Protection

 

Dzięki wysokiej twardości oraz idealnie dopasowanej grubości szkło hybrydowe 3MK Hybrid Glass Lens Protection skutecznie zabezpiecza różnego rodzaju obiektywy telefonów komórkowych przed uszkodzeniami. Wyjątkowa cienkość szkła 0,16 mm gwarantuje, że nie ma ono wpływu na jakość zdjęć wykonywanych aparatem. Jednocześnie aż dwukrotnie zmniejsza ono ryzyko stłuczenia szybki obiektywu na skutek uderzenia lub upadku urządzenia.

 

Ponieważ szkła Lens Protection występują w wariantach dopasowanych do konkretnego modelu telefonu, idealnie zabezpieczają je na całej powierzchni, nie wystając ani nie przeszkadzając w normalnym użytkowaniu. Ze względu na to, że każde opakowanie Lens Protection zawiera cztery sztuki szkieł, po zużyciu jednej osłonki szybko i bezproblemowo wymienisz ją na nową.

Wytrzymałe szkło ochronne 7H na aparat

Dlaczego warto chronić tylny aparat fotograficzny w smartfonie?

 

Wraz z rozwojem fotografii mobilnej tylne aparaty fotograficzne w telefonach uległy znacznemu rozbudowaniu. Szczególną popularnością cieszą się wieloobiektywowe aparaty, które służą fotografii portretowej czy krajobrazowej. Niestety większe panele fotograficzne są bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Dotyczy to w szczególności smartfonów, których obiektywy wystają poza obudowę. Większość etui zawiera wycięcia na aparat fotograficzny, umożliwiając robienie zdjęć w dowolnej chwili. To wygodne rozwiązanie, jednak nie stanowi ono zabezpieczenia przed zarysowaniami lub stłuczeniami obiektywu. Właśnie dlatego warto stosować szkło ochronne na aparat w smartfonie, podobnie jak używamy szkieł lub folii ochronnych na wyświetlacze telefonów.


Jak założyć szkło hartowane? - zobacz tutaj  Informacje o producencie