CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Samsung Galaxy S21 FE 5G - szkło hartowane Ceramic 9D Full Glue - czarny (476127)

Ocena:  5.0
(5)
Cena: Cena promocyjna 42,32 zł Normalna cena 52,90 zł w tym VAT 23%
Dostępność 0 szt  
Wysyłka 24 h  
Koszt dostawy od 6,90 zł  
Zwrot towaru do 30 dni  
Wkrótce dostawa
Powiadom o dostępności
Szkło hartowane Ceramic 9D Full Glue na ekran telefonu

Szkło hartowane na ekran telefonu Ceramic 9D Full Glue

 

Folio-szkło Ceramic 9D Full Glue na wyświetlacz smartfona łączy elastyczność folii poliwęglanowej z wytrzymałością szkła hartowanego. Dzięki temu jest jeszcze bardziej odporne na pęknięcia i równie skutecznie zabezpiecza przed uszkodzeniem ekran telefonu. Ponieważ osłonka na ekran posiada zakrzywione brzegi i cienką warstwę kleju, w tym samym stopniu chroni całą powierzchnię wyświetlacza. Dopasowana do konkretnego modelu dokładnie przylega i nie wystaje poza krawędzie ekranu, dlatego może być stosowana razem z etui na telefon.

 

Właściwości osłonki na ekran Ceramic 9D Full Glue:

  • hybrydowe folio-szkło,
  • zakrzywione brzegi,
  • grubość 0,33 cm,
  • twardość 9H w skali Mohsa,
  • warstwa ochronna shatteproof.
Dopasowane szkło hybrydowe na smartfon

Więcej atutów szkła hartowanego Ceramic 9D Full Glue

 

Szkło ochronne Ceramic 9D Full Glue gwarantuje najwyższy poziom ochrony przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Jego grubość 0,33 cm jest optymalna dla właściwej amortyzacji uderzeń przy jednoczesnym zachowaniu niezmienionej czułości wyświetlacza dotykowego. Charakterystyczna cecha szkła ceramicznego to jego wysoka transparentność, dzięki której nie ma ono wpływu na jakość wyświetlanego obrazu. Twardość 9H w skali Mohsa skutkuje wysoką odpornością osłonki na wyszczerbienia oraz pęknięcia. Dodatkowe wzmocnienie struktury szkła zapewnia wierzchnia warstwa shatterproof. Specjalna powłoka oleofobowa ogranicza powstawanie zabrudzeń i ułatwia czyszczenie akcesorium. Warstwa kleju na całej powierzchni szkła ułatwia jego montaż bez uwięzienia pod spodem nieestetycznych bąbelków powietrza.

Ochronne folio-szkło na ekran na telefon

Dlaczego szkło hartowane 9D to najlepsza osłonka na ekran telefonu?

 

Ochrona wyświetlacza ma szczególne znaczenie w przypadku współcześnie projektowanych smartfonów z ekranami o zaokrąglonych brzegach. Wyświetlacz to najbardziej podatny na uszkodzenia mechaniczne element każdego telefonu. Całościowe szkło hartowane 9D stanowi jedną z najskuteczniejszych form zabezpieczenia wyświetlacza przed większością uszkodzeń mechanicznych. Ochrona ekranu dotyczy przede wszystkim uniemożliwienia powstawania na jego powierzchni otarć, zadrapań oraz zabrudzeń. Do minimum ograniczone zostaje także ryzyko stłuczenia szybki ekranowej. Szkło ochronne o zaokrąglonych brzegach pokrywa ekran na całej powierzchni i pozwala na dodatkowe stosowanie futerału na telefon. Akcesorium do samodzielnego montażu nie pozostawia żadnych trwałych śladów na wyświetlaczu, dlatego można łatwo zdjąć je i wymienić na nowe.


Jak założyć szkło hartowane? - zobacz tutaj  Informacje o producencie