Samsung Galaxy Tab S6 Lite - etui na tablet Wallet Book - biały (461773)

Ocena:  4.6
(5)
Cena: 62,90 zł w tym VAT 23%
Wybierz kolor:
Dostępność > 10 szt  
Wysyłka 24 h  
Koszt dostawy od 7,90 zł  
Zwrot towaru do 30 dni  
etuo Wallet Book

Etui książkowe na tablet etuo Wallet Book

 

Ochronka Wallet Book to wysokiej jakości pokrowiec książkowy zaprojektowany specjalnie na urządzenia takie jak tablety. Futerał z klapką ma na celu skuteczną ochronę delikatnego urządzenia przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Wallet Book składa się z elastycznego, silikonowego case’a, który przylega do właściwej obudowy tabletu, a także ze sztywnej, materiałowej okładki. Ponieważ projektujemy każde etui książkowe na konkretny model tabletu, możesz mieć pewność, że ochronka dokładnie odzwierciedli wymiary posiadanego przez Ciebie urządzenia.

 

Właściwości etui na tablety etuo Wallet Book:

  • dwuwarstwowa konstrukcja,
  • klapka na magnetyczny klips,
  • wycięcia i wypustki na zewnętrzne komponenty,
  • funkcja podpórki pod ekran.
etui książkowe z magnesem

Czym jeszcze wyróżnia się pokrowiec książkowy etuo Wallet Book?

 

Po zamknięciu klapki etui książkowego możesz chronić swój tablet przed uszkodzeniem z każdej strony. Taka obudowa zabezpiecza nie tylko plecki tabletu, ale również jego front - czyli najcenniejszy element tego rodzaju urządzeń. Dzięki pokrowcowi z klapką transport Twojego tabletu może być znacznie bezpieczniejszy. Bez przeszkód możesz włożyć tablet w etui do torebki, w której znajdują się inne przedmioty, na przykład portfel, klucze czy notatnik. Nie musisz obawiać się, że zarysują lub zabrudzą one ekran. W efekcie Twój tablet może stale prezentować się tak samo jak w dniu zakupu. Ponadto futerał stanowi także warstwę amortyzującą ewentualne upadki i uderzenia tabletu. Dzięki temu etui książkowe minimalizuje ryzyko stłuczenia dużego wyświetlacza.

pokrowiec książkowy etuo

Dlaczego warto wybrać pokrowiec książkowy etuo?

 

Nasze etui książkowe charakteryzują się starannym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Obudowy przez długi czas zachowują swoje niezawodne właściwości ochronne. Ich okładki nadają się do czyszczenia. Masz do wyboru zarówno gładkie warianty etui, jak i modele z nadrukami. Cenna właściwość naszego etui książkowego to możliwość złożenia go w taki sposób, by pełniło rolę podpórki pod ekran tabletu. Dzięki temu możesz wygodnie oglądać na nim filmy lub prowadzić rozmowy wideo, bez konieczności trzymania urządzenia w rękach.


*Powierzchnia etui Wallet Book posiada błyszcząca strukturę.


*Wycięcia na aparat mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii dostawy.  Informacje o producencie

Kupowane w komplecie