Kolejna współpraca z artystką Aleksandrą Ćmachowską! Wiemy, że kolekcja “Leśne historie” bardzo przypadła Wam do gustu, dlatego przygotowaliśmy coś nowego. W kolekcji „Wodne opowieści” znalazło się 5 oryginalnych wzorów inspirowanych wodnymi stworzeniami. Znajdziecie tu foczki, konika morskiego, płaszczki czy dumnego łabędzia. Tę artystyczną kolekcję możecie kupić zarówno na naszych elastycznych etui, jak i na pokrowcach premium z serii Glossy, czy książkowych obudowach Wallet Book.


WYCIĘCIA NA KOMPONENTY
Pokrowiec stanowi dodatkową warstwę amortyzującą upadki i uderzenia


IDEALNIE DOPASOWANE
Zmniejsza ryzyko uszkodzenia delikatnych komponentów wewnątrz telefonu


5 WYJĄTKOWYCH GRAFIK
Wyjątkowa autorska kolekcja wzorów zaprojektowana przez Aleksandrę Ćmachowską
Jeśli lubisz oryginalne i niepowtarzalne grafiki to obudowy z kolekcji „Wodne opowieści” we współpracy z artystką Aleksandrą Ćmachowską to prawdziwa gratka dla estetów i miłośników sztuki oraz stylowych akcesoriów. Urocze grafiki z wodnymi stworzeniami doskonale wpisują się w aktualne trendy życia bliżej natury. Piękne odręczne szkice z z gradientowym tłem gwarantują doskonały efekt na obudowie Twojego smartfona.

 

Autorka grafik, która tworzy między innymi piękne roślinne ryciny, baśniowe krajobrazy, a także kolorowe wizerunki owadów oraz zwierząt wodnych. Jak o sobie pisze: “(...) zakochana w tym, co najprostsze. W delikatności i ulotności chwil, w płatkach kwiatów i skrzydłach motyli, w porankach i we mgle, w oddechu. Zwolenniczka spokojnego, świadomego życia i minimalizmu. Adeptka tajników jogi i górska podróżniczka. Uparcie szukająca dobra w każdym i piękna w prostocie. W głębi serca wierzy, że wszystko ma swój czas.”
Cała kolekcja “Wodne opowieści” to nie tylko etui - zachęcamy, do wglądu w ofertę Aleksandry na jej stronie internetowej. Do naszych pokrowców na telefon możecie dokupić kartki, pocztówki czy plakaty. Stworzycie wtedy wyjątkowy zestaw prezentowy: etui i współgrającą z nim papeterię. ♥