SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Wymiana lub zwrot towaru

Przedmioty zakupione w naszym sklepie możesz wymienić lub zwrócić. Masz na to 30 dni kalendarzowych od otrzymania towaru. Nie musisz podawać powodu, ale towar podlega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu . Produkty przygotowane i wyprodukowane na specjalne zamówienie nie podlegają wymianie i zwrotowi.

Sposób postępowania:

1. Pobierz formularz wymiany / zwrotu towaru i poprawnie wypełnij.

Kliknij i pobierz formularz wymiany / zwrotu

2. Odeślij towar w stanie nienaruszonym wraz z paragonem i formularzem na adres siedziby sklepu. Towar musisz odesłać na własny koszt lub możesz dostarczyć osobiście. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem!

etuo.pl
ul. Druskienicka 6
60-476 Poznań

3. Maksymalnie w przeciągu 14 dni od otrzymania towaru zwrócimy Twoje pieniądze lub wyślemy nowy produkt - zazwyczaj robimy to w ciągu 2-5 dni roboczych. W przypadku wymiany musisz pokryć koszty ponownej wysyłki. Dane do przelewu i informację o formach wysyłki znajdziesz tutaj: Dostawa i płatność


Darmowy zwrot dla zamówień z dostawą Kurier Inpost

Przedmioty zamówione z dostawą przesyłką kurierską Inpost można zwrócić poprzez sieć Paczkomatów Inpost bez ponoszenia kosztów wysyłki.

Sposób postępowania:

1. Pobierz formularz wymiany / zwrotu towaru i poprawnie wypełnij.

Kliknij i pobierz formularz wymiany / zwrotu

2. Wejdź na stronę: https://szybkiezwroty.pl i znajdź na liście sklep etuo.pl

3. Wypełnij formularz i poczekaj na potwierdzenie. Otrzymasz je w ciągu kilku minut na podany adres e-mail.

4. Po weryfikacji otrzymasz kod do nadania przesyłki zwrotnej. Zostanie wysłany na e-mail lub SMS.

5. Przesyłkę nadaj w dowolnym paczkomacie (listę paczkomatów znajdziesz tutaj) przy użyciu otrzymanego kodu. Na opakowaniu zwrotnym nie musisz wpisywać adresu - wystarczy, że markerem lub długopisem napiszesz otrzymany kod zwrotu. Jeśli wysyłasz przesyłkę zwrotną w tym samym opakowaniu, w którym do Ciebie dotarła, prosimy o usunięcie etykiety nadawczej.

6. Maksymalnie w przeciągu 14 dni od otrzymania towaru zwrócimy Twoje pieniądze lub wyślemy nowy produkt - zazwyczaj robimy to w ciągu 2-5 dni roboczych. W przypadku wymiany musisz pokryć koszty ponownej wysyłki. Dane do przelewu i informację o formach wysyłki znajdziesz tutaj: Dostawa i płatność


Reklamacja

Gdyby w trakcie użytkowania okazało się, że towar uległ uszkodzeniu, awarii itp. to podlega to reklamacji. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty objęte są gwarancją i masz pełne prawo, aby wadliwe towary wymienić na nowe lub otrzymać zwrot pieniędzy. Proszę pamiętać, że zabrudzenia i uszkodzenia powstałe w skutek mechaniczny czy też upadek nie podlegają gwarancji.

Sposób postępowania:

1. Pobierz formularz reklamacji i poprawnie wypełnij.

Kliknij i pobierz formularz reklamacji

2. Odeślij towar wraz z paragonem i formularzem zwrotu na adres siedziby sklepu. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem!

etuo.pl
ul. Druskienicka 6
60-476 Poznań

3. Maksymalnie w przeciągu 14 dni od otrzymania towaru otrzymasz odpowiedź - zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych.

W przypadku, gdy Klient sklepu będzie chciał wdać się w spór z naszą firmą w związku z obsługą reklamacji towaru ma możliwość skorzystania z pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu, obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację.

Top