Xiaomi Mi 9 SE - zaprojektuj etui Soft Flex - czarny

Dodaj tekst
Arial Black
Czarny
Twoje obrazy
  Rozwiń
  Wysyłanie obrazka...
  Ocena:  4.5
  (2)
  Dostępność 1 szt  
  Wysyłka 24 h  
  Koszt dostawy od 7,90 zł  
  Cena: 62,90 zł w tym VAT 23%

  Zaprojektuj własny case z nadrukiem

  Etui z własnym zdjęciem i napisem na Xiaomi Mi 9 SE

  W naszym sklepie internetowym można zaprojektować etui z własnym wzorem na model Xiaomi Mi 9 SE. Kreator etui to aplikacja online, której nie trzeba pobierać na swoje urządzenie, a dostępne w nim narzędzia ułatwią tworzenie nadruku. Każdy dodany element można skalować, obracać oraz zmieniać jego moc przenikania na poszczególnej warstwie. Do programu można załadować jedną lub większą ilość grafik. Samo projektowanie nie zajmuje dużo czasu - po dodaniu pliku graficznego wystarczy odpowiednio ułożyć go na wzorze pokrowca do wybranego modelu smartfona.

  Aplikacja umożliwia tworzenie etui z własną grafiką, jednakże trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach. Dodawane do kreatora zdjęcie powinno być możliwie jak najlepszej jakości, a wymiary grafiki nie mogą być mniejsze niż 640 x 480 pixeli.

  Kreator przykładowe zdjęcie soft flex 1

  Kreator przykładowe zdjęcie soft flex 2

  Nadruk będzie naniesiony w obrębie obrysu okładki futerału, a wewnetrzny case oraz zapięcie magnesowe pozostaną bez wzoru. Nadruki wykonywane na pokrowcach są trwałe i odporne na ścieranie, czy blaknięcie, jednakże kolory mogą się nieznacznie różnić od projektu ze względu na ustawienia monitora. Nie ingerujemy w przesłane zamówienia, zatem warto sprawdzić przed wysłaniem, czy poszczególne elementy są dobrze ułożone.

  Obudowa Soft Flex z nadrukiem

  Wytrzymały i funkcjonalny case

  W kreatorze etui do Xiaomi Mi 9 SE dostępna jest obudowa Soft Flex i na niej zostanie naniesiony zaprojektowany wzór. Jest to silikonowa i elastyczna osłonka, która dobrze zabezpiecza smartfon przed różnymi uszkodzeniami. Obudowa na telefon w modnym kolorze jest trwała i dobrze przylega do smartfona.

  Zalety pokrowca:

  • 1. dedykowany rozmiar;
  • 2. wycięcia na złącza i komponenty;
  • 3. odporność na różne uszkodzenia.
  • 4. elastyczny materiał;
  • 6. modny kolor pokrowca;

  Pamiętaj aby przed zakupem sprawdzić swój projekt w potwierdzeniu zamówienia. Jeśli podgląd nie zgadza się z Twoim projektem, skontaktuj się z nami, a pomożemy rozwiązać problem.

  Kreator przykładowe zdjęcie soft flex 3

  Kreator przykładowe zdjęcie soft flex 4

  Kreator przykładowe zdjęcie soft flex 5

  *Etui mogą się minimalnie różnić kolorem oraz kształtem wycięć, w zależności od dostawcy.    Informacje o producencie

  Kupowane w komplecie

  Xiaomi Mi 9 SE - folia ochronna

  Xiaomi Mi 9 SE - folia ochronna

  Cena: 3,90 zł 11,90 zł
  / wysyłka 24h