CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Xiaomi Redmi 10 - szkło hartowane Bestsuit Nano Flexible Glass (475925)

Ocena:  4.7
(3)
Cena: Cena promocyjna 29,52 zł Normalna cena 36,90 zł w tym VAT 23%
Dostępność 0 szt  
Wysyłka 24 h  
Koszt dostawy od 6,90 zł  
Zwrot towaru do 30 dni  
Wkrótce dostawa
Powiadom o dostępności
Szkło hartowane Bestsuit Nano Flexible Glass na ekran telefonu

Szkło hartowane Bestsuit Nano Flexible Glass

 

Bestsuit Nano Flexible Glass to wysokiej jakości szkło hartowane na ekran telefonu. Ponieważ osłonka na wyświetlacz jest dopasowana do konkretnego modelu smartfona, dokładnie odzwierciedla jego wielkość oraz proporcje. Szkło hartowane gwarantuje skuteczne zabezpieczenie wyświetlacza przed wieloma potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Stanowi fizyczną barierę dla powstawania nieestetycznych zarysowań, zabrudzeń oraz otarć. Jego przewagą nad foliami poliwęglanowymi jest fakt, że ogranicza ono również do minimum ryzyko stłuczenia szybki ekranowej. Szkło hartowane nadaje się do samodzielnego montażu. W zestawie z osłonką znajdują się akcesoria ułatwiające jej aplikację.

 

Charakterystyka Bestsuit Nano Flexible Glass:

  • forma bezklejowa,
  • twardość 9H w skali Mohsa,
  • grubość 0,2 mm,
  • powłoka oleofobowa,
  • wycięcia na zewnętrzne komponenty smartfona.
Dopasowane szkło na smartfon

Więcej zalet Bestsuit Nano Flexible Glass

 

Szkło ochronne Bestsuit Nano Flexible Glass wyróżnia się elastyczną strukturą, która zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie i dłuższe użytkowanie akcesorium bez konieczności wymiany na nowe. Jednocześnie to jedno z najcieńszych na rynku szkieł hartowaneycho twardości 9H w skali Mohsa. Wysoce transparentna osłonka na wyświetlacz nie ma wpływu na jakość obrazu i precyzję obsługi dotykowej. Dzięki uwzględnionym wycięciom na zewnętrzne komponenty telefonu, akcesorium nie przeszkadza w obsłudze przedniego aparatu fotograficznego. Pokrywająca szkło ochronne powłoka oleofobowa spowalnia proces gromadzenia zanieczyszczeń na powierzchni wyświetlacza i ułatwia jego czyszczenie.

Ochronne szkło 9h na ekran na telefon

Szkło hartowane na wyświetlacz - dlaczego warto go używać?

 

Wyświetlacz to najważniejszy element każdego smartfona, bez którego obsługa telefonu jest niemożliwa. Jednocześnie ekrany stanowią najbardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne obszary współcześnie projektowanych mobilnych urządzeń elektronicznych. Z tego powodu warto stosować akcesorium ochronne w postaci osłonki na wyświetlacz. Dzięki niej nawet po wielu latach użytkowania ekran smartfona może prezentować się tak samo nieskazitelnie jak w dniu zakupu. Wyjątkowo cienkie i elastyczne szkło hartowane Bestsuit Nano Flexible Glass po aplikacji jest niemal niewidoczne dla oczu. Ze względu na zastosowane właściwości antystatyczne dobrze przylega, nie odkleja się ani nie przesuwa po wyświetlaczu. Ponieważ szkło posiada bezklejową formę, po zdjęciu nie pozostawia żadnych trwałych śladów na ekranie.


Jak założyć szkło hartowane? - zobacz tutaj  Informacje o producencie