CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus - etui na telefon Crystal Cover - przezroczyste (480466)

Ocena:  5.0
(3)
Cena: Cena promocyjna 25,14 zł Normalna cena 41,90 zł w tym VAT 23%
Dostępność > 10 szt  
Wysyłka 24 h  
Koszt dostawy od 6,90 zł  
Zwrot towaru do 30 dni  
Przezroczyste etui na telefon - wysoka ochrona, wystające ranty chroniące ekran, dopasowane wycięcia

etuo Crystal Cover - przezroczysty futerał na telefon

 

Futerał na telefon etuo Crystal Cover to prosta, transparentna ochronka. Minimalistyczne etui nie rzuca się w oczy, jednak skutecznie chroni telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi. Obudowa występuje w licznych wariantach dopasowanych do konkretnego modelu smartfona. Dzięki temu etui posiada odpowiedni rozmiar i kształt, dobrze przylegając do oryginalnej obudowy telefonu. Case został wykonany z wysokiej jakości materiałów: sztywnej płytki PC oraz elastycznego TPU na rantach. Ponieważ obudowa jest w 100% przezroczysta, nie ingeruje w oryginalny design telefonu. Etui skutecznie chroni tył oraz boki urządzenia przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Atuty obudowy etuo Crystal Cover:

  • sztywne, plastikowe plecki,
  • w całości transparentna,
  • ranty z usztywnionego TPU,
  • wycięcia na aparat, przyciski i złącza,
  • dopasowane do modelu,
  • etui nie pogrubia optycznie telefonu.
Wytrzymałe etui plastikowe na telefon

Jakie jeszcze zalety ma ochronka etuo Crystal Cover?

 

Wystające ranty obudowy etuo Crystal Cover stanowią częściową ochronę dla wyświetlacza telefonu. Przy ewentualnym upadku na płaską powierzchnię ekran nie ma bezpośredniego kontaktu z podłożem. Etui jest gładkie i przyjemne w dotyku. Ponieważ jest przezroczyste, eksponuje oryginalną kolorystykę obudowy smartfona.

 

Ze względu na jakość zastosowanych materiałów charakteryzuje się również ponadprzeciętną trwałością, dlatego przez długi czas zachowuje nienaganną estetykę. Ochronka posiada wycięcia na zewnętrzne komponenty smartfona, a także praktyczne nakładki na klawisze oraz zaślepki na złącza minimalizujące ryzyko zabrudzeń.

Etui ochronne - niezbędne akcesorium dla każdego telefonu

 

Współcześnie projektowane smartfony cechują się dużymi wyświetlaczami i smukłymi obudowami. Chociaż ich design jest bardzo estetyczny, łatwiej ulegają uszkodzeniom mechanicznym. Aby zapobiec stopniowemu rysowaniu się obudowy, lepiej od razu stosować case ochronny na telefon. Dodatkowa obudowa na smartfon wcale nie musi wiązać się z koniecznością zmiany wyglądu smartfona. Jeśli zależy Ci na zachowaniu oryginalnej estetyki urządzenia, wybierz case z serii etuo Crystal Cover. Ochronka na smartfon stanowi cenną warstwę amortyzującą ewentualne upadki lub uderzenia telefonu. Dzięki solidnemu etui smartfon posłuży Ci znacznie dłużej, nie tracąc na estetyce oraz wydajności.

Mocny, przezroczysty case na telefon - wysoka ochrona, średnia grubość, przejrzystość, sztywność


  Informacje o producencie

Kupowane w komplecie