CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus - zaprojektuj etui Crystal Cover - przeźroczysty

Dodaj tekst
Arial Black
Czarny
Twoje obrazy
  Rozwiń
  Wysyłanie obrazka...
  Ocena:  4.8
  (5)
  Dostępność > 10 szt  
  Wysyłka 24 h  
  Koszt dostawy od 6,90 zł  
  Cena: Cena promocyjna 45,54 zł Normalna cena 75,90 zł w tym VAT 23%

  Zaprojektuj własny case z nadrukiem

  Etui z własnym zdjęciem i napisem na Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus

  W naszym sklepie internetowym można zaprojektować etui z własnym wzorem na model Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus. Kreator etui to aplikacja online, której nie trzeba pobierać na swoje urządzenie, a dostępne w nim narzędzia ułatwią tworzenie nadruku. Każdy dodany element można skalować, obracać oraz zmieniać jego moc przenikania na poszczególnej warstwie. Do programu można załadować jedną lub większą ilość grafik. Samo projektowanie nie zajmuje dużo czasu - po dodaniu pliku graficznego wystarczy odpowiednio ułożyć go na wzorze pokrowca do wybranego modelu smartfona.

  Kreator przykładowe zdjęcie Crystal Cover 1

  Aplikacja umożliwia tworzenie etui z własną grafiką, jednakże trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach. Dodawane do kreatora zdjęcie powinno być możliwie jak najlepszej jakości, a wymiary grafiki nie mogą być mniejsze niż 640 x 480 pixeli. Nadruki wykonywane na pokrowcach są trwałe i odporne na ścieranie, czy blaknięcie, jednakże kolory mogą się nieznacznie różnić od projektu ze względu na ustawienia monitora. Nie ingerujemy w przesłane zamówienia, zatem warto sprawdzić przed wysłaniem, czy poszczególne elementy są dobrze ułożone.

  Kreator przykładowe zdjęcie Crystal Cover 2

  Obudowa Crystal Cover z nadrukiem

  Wytrzymały i funkcjonalny case

  W kreatorze etui do Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus dostępna jest obudowa Crystal Cover i na niej zostanie naniesiony zaprojektowany wzór. Jest to silikonowa i elastyczna osłonka, chroniąca urządzenie przed zabrudzeniem i zarysowaniem. Przezroczysty case na telefon jest lekki i dobrze leży w dłoni.

  Zalety pokrowca:

  • 1. dedykowany rozmiar;
  • 2. wycięcia na złącza i komponenty;
  • 3. odporność na różne uszkodzenia.
  • 4. elastyczny materiał;
  • 6. trwałość nadruku;

  Pamiętaj aby przed zakupem sprawdzić swój projekt w potwierdzeniu zamówienia. Jeśli podgląd nie zgadza się z Twoim projektem, skontaktuj się z nami, a pomożemy rozwiązać problem.

  Kreator przykładowe zdjęcie Crystal Cover 3    Informacje o producencie

  Kupowane w komplecie